Return to site

Najlepsze miejsce na zakup nowych opon zimowych z kolcami

opony zimowe

 

Jeśli jesteś na rynku kupowania nowych opon zimowych, masz kilka opcji, dokąd się udać. Najwygodniej jekupić w serwisie, gdzie zwykle zmieniasz opony. Jeśli nie maszjeszcze warsztatu oponiarskiego, z którego zazwyczaj korzystasz, czas goznaleźć. Potrzebujesz miejsca, w którym możesz kupić dobre opony, wymienić,obrócić i naprawić opony. Chcesz znaleźć miejsce, które zapewnia dobrą obsługę,udziela dobrych rad i posiada wiedzę specjalistyczną, aby wiedzieć, czy opony wymagają wymiany, czy można jeździć z nimi. Dobrze jest również, jeśli mogą przechowywać opony całoroczne, gdy wyjeżdżasz z oponami zimowymi.   

Jeśli wybierasz się do jednej z większych sieci sklepów oponiarskich lubstacji serwisowych, wiesz, że kupując nowe opony, uzyskasz rozsądne ceny.Powinni też mieć dobry asortyment opon, z których możesz wybierać. Nawet jeślizdecydowałeś się na zakup zestawu opon z kolcami, nadal masz do wyboru wieleróżnych modeli i marek. Kluczowe elementy, na które należy zwrócić uwagę, to poziom hałasu i opory toczenia. Hałas wpłynie na komfort jazdy, a opór toczenia wpłynie na rachunki za benzynę. Jeśli wybierzesz oponę o niskim oporze toczenia, zaoszczędzisz pieniądze podczas jazdy, a przy obecnych cenach benzyny bardzo szybko gwarantuje to, że zapłacisz więcej, aby otrzymać oponę dobrej jakości o dobrych właściwościach.   

Jednym z najczęstszych narzędzi porównawczych, jakie mamy dla opon, jestetykieta opony UE, która pokazuje, jak zachowują się opony w oparciu o 3 różnewłaściwości opony. Masz hałas opon, który mierzy hałas generowany przez oponypodczas jazdy. Jeśli masz bardzo cichy pojazd, taki jak elektryczny lubhybrydowy, hałas opon może działać niepokojąco i obniżać komfort jazdy. Na etykiecie znajduje się również zużycie paliwa, które jest skorelowane z oporami toczenia. Wysoki opór spowoduje, że pojazd będzie zużywał więcej paliwa i będzie droższy w posiadaniu. Będą też szkodliwe dla środowiska ze względu na wyższą emisję dwutlenku węgla. Wyższy opór toczenia spowoduje również szybsze zużycie opon niż opon o niskim oporze toczenia, co dodatkowo zwiększa koszty.   

Wreszcie masz przyczepność na mokrej nawierzchni, którą mierzy się drogąhamowania na mokrym asfalcie. Żaden z tych testów nie został opracowany aniprzetestowany w zimowych temperaturach, więc nie są one tak przydatne, gdywybierasz opony z kolcami. O wiele lepiej jest tutaj, aby przeczytać testy oponzimowych, w których testują opony z kolcami wiodących producentów i zobaczyć, które opony zwyciężają w testach lub zajmują wysokie miejsca w odpowiednich testach, które naśladują twoje warunki jazdy. Po zebraniu wystarczającej ilości informacji możesz połączyć je z niektórymi danymi z unijnej etykiety opon, a następnie udać się do sklepu z oponami, aby poszukać nowych opon.   

Aby uzyskać więcej informacji na temat opon z kolcami na zimę, odwiedź: https://www.nokiantyres.pl/ 

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly